V kovárně
Autor: Vlastimil Rada
(1895 České Budějovice - 1962 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: litografie
Šířka: 36,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 26.09.2023 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč