143. Povoz v zimě
Autor: Vlastimil Rada
(1895 České Budějovice - 1962 Praha)
reprodukce díla Vlastimila Rady, zaskleno, rámováno
Technika: tisk na kartonu, datace: 1948
Šířka: 46 cm, výška: 29 cm, rámování: 44 x 68 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2020 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč