Povoz v zimě

Autor: Vlastimil Rada
(1895 České Budějovice - 1962 Praha)

reprodukce díla Vlastimila Rady, zaskleno, rámováno
Technika: tisk na kartonu, datace: 1948
Šířka: 46 cm, výška: 29 cm, rámování: 44 x 68 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.06.2021 21:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč