Postavy na vesnici
Autor: Vlastimil Rada
(1895 České Budějovice - 1962 Praha)
signováno a datováno vlevo pod grafikou, paspartováno
Technika: dřevořez, materiál: volně v paspartě, 40,5 x 49, datace: 1924
Šířka: 42 cm, výška: 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 24.08.2023 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč