64. Konvolut kreseb

Autor: Oldřich Koníček
(1886 Kutná Hora - 1932 Žehuň)

4 ks kreseb, tuš a akvarel, volné listy
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.04.2022 19:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč