Francouzovo jitro

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: dřevoryt
Šířka: 36 cm, výška: 42 cm, rámování: 55,5 x 47 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč