27. Jezírko
nesignováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 51 cm, výška: 37 cm, rámování: 46,5 x 60,5 cm
Konec dražby: 16.11.2021 19:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč