27. Kristus
Rámováno v masivním zlaceném rámu, osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ přiloženo.
Technika: olej na plátně, datace: 2. pol 18. stol.
Šířka: 14 cm, výška: 23 cm, rámování: 37,5 x 28 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.03.2022 19:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč