27. Otakar Hůrka
Řeka - olej na kartonu, signováno PD Otakar Hůrka
Konec dražby: 25.01.2016 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč