Přívozník - Pobřežní cesta
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 47 cm, výška: 35 cm, rámování: 45 x 57 cm
Konec dražby: 24.08.2023 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč