27. V. Miller - cesta polem

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 38 x 52,5

Konec dražby: 05.03.2024 20:13 SEČ

Zbývá: 12d 8h 55m 22s

Vyvolávací cena: 600 Kč