V. Miller - cesta polem
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 38 x 52,5
Konec dražby: 05.03.2024 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč