27. Zátiší s knihou
Technika: olej na sololitu
Šířka: 69 cm, výška: 53 cm, rámování: 56,5 x 62,5 cm
Konec dražby: 18.05.2021 20:17 SELČ
Dosažená cena: 201 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (2)
částka | příhoz |
201 Kč | 18.5.2021 19:32:39 |
1 Kč | 12.4.2021 21:11:26 |