271. V kruhu
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: linoryt
Šířka: 22 cm, výška: 20 cm, rámování: 54 x 44 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 08.02.2022 21:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč