16. Partie z Českomoravské vysočiny

Autor: Václav Vaner
(1896 Kladno - ?)

signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, nerámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1940
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.05.2023 20:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč