Krajina Anticoli Corrado

Autor: Fritz Högberg
(1899 - 1956)

Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na sololitu
Šířka: 27 cm, výška: 35 cm, rámování: 50 x 42 cm

Konec dražby: 23.11.2021 19:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 400 Kč