96. Ve snové krajině
Autor: Anton Anderberg
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1916
Šířka: 45 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 54 x 60 cm
Konec dražby: 06.03.2024 20:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 100 Kč