59. Portrét dívky s prarodiči
Autor: Ferdinand Adámek
(1896 Praha - 1975 Ostrava)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1942
Šířka: 47 cm, výška: 67,5 cm, rámování: 83 x 62
Konec dražby: 17.04.2023 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč