Chrám sv. Mikuláše
Autor: Jan Javorský
(1903 Čáslav - ?)
signováno a datováno tužkou vpravo dole
Technika: litografie, datace: 1979
Šířka: 10,5 cm, výška: 23 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.11.2023 20:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč