Kampa

Autor: Jan Javorský
(1903 Čáslav - ?)

Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: linoryt, datace: 1985
Šířka: 7 cm, výška: 10 cm, rámování: pasparta. 30 x 18 cm

Konec dražby: 23.11.2021 19:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč