211. Dívka a pes
Autor: Boris Jirků
(1955 Zlín)
signováno na reverzu, paspartováno
Technika: tuš
Šířka: 19 cm, výška: 30 cm, rámování: 45 x 28
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 21:10 SELČ
Zbývá: 7d 0h 30m 37s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč