Sýkora - Žižkov

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1963
Šířka: 35 cm, výška: 23 cm, rámování: 39 x 54 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.11.2020 22:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 250 Kč