100. Dáma s deštníkem obdivuje létající balón
Autor: Eva Janíčková
(1935 Praha)
signováno a datováno pod paspartou vpravo dole, číslováno vlevo dole pod paspartou 111/150, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: suchá jehla, datace: 1976
Šířka: 13 cm, výška: 21 cm, rámování: 41 x 31 cm
Konec dražby: 24.11.2021 19:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč