273. Mlýn v krajině
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1895
Šířka: 34 cm, výška: 26 cm, rámování: 33 x 41 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 21:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč