Wien Kohlmarkt

Autor: Ludwig Adamus
(1912 - 1980)

Vlevo dole pod paspartou je název díla. Uprostřed pod paspartou vytištěno kdo je umělcem. Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 14 cm, výška: 16 cm, rámování: 28 x 21 cm

Konec dražby: 24.11.2021 19:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč