Tvář

Autor: Karol Čembala

Signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: perokresba
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm, rámování: 44 x 32 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.09.2021 21:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč