343. Tvář
Autor: Karol Čembala
Signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: perokresba
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm, rámování: 44 x 32 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2022 21:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč