Lodě
Autor: Kai Mortén
(1912 Švédsko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 36,5 x 45
Konec dražby: 23.11.2023 21:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč