122. Barevná koláž

Autor: Jerzy Przybyl
(1943 Pomian)

Signováno vpravo dole, datováno, rámováno.
Technika: olej na sololitu, datace: 1984
Šířka: 49,5 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 61 x 70 cm

Konec dražby: 06.10.2021 21:10 SELČ

Zbývá: 9d 2h 8m 10s

Vyvolávací cena: 3 800 Kč