110. Plachetnice
Autor: Axel Hamborn
(1892 - 1987)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 50 x 58 cm
Konec dražby: 13.09.2022 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč