Kotvící lodě
Autor: Axel Hamborn
(1892 - 1987)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 54 x 63,5
Konec dražby: 09.04.2024 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč