Rybáři
Autor: Axel Hamborn
(1892 - 1987)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 47 cm, výška: 38 cm, rámování: 54 x 62
Konec dražby: 06.02.2024 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč