Dědina
Autor: Axel Hamborn
(1892 - 1987)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 58 x 66 cm
Konec dražby: 18.09.2023 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč