54. U vody na kraji lesa
Autor: Einar Palme
(1901 Höganäs - 1993 Stockholm)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na malířské desce, datace: 1942
Šířka: 40,5 cm, výška: 33 cm, rámování: 49 x 56,5 cm
Konec dražby: 05.10.2021 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč