E. Stoll - Šeříky

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 32 cm, rámování: 40 x 49,5 cm

Konec dražby: 09.12.2020 22:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč