Na pastvě

Autor: Jan Dědina
(1870 Straky - 1955 Tatobity)

signováno vlevo dole tužkou, paspartováno a zaskleno, rámováno
Šířka: 68 cm, výška: 34 cm, rámování: 57 x 90 cm

Konec dražby: 10.02.2020 21:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč