Smrtka

Autor: Otakar Mrkvička
(1898 Příbram - 1957 Praha)

Signováno vpravo dole, ilustrace k rubrice Pražský film pro Lidové noviny 30. let. Paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: perokresba
Šířka: 13 cm, výška: 19 cm, rámování: 29 x 23 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.02.2024 21:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč