H. Pešková - Pohled na vesnický domek

Signováno a datováno vlevo dole. Paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1982
Šířka: 59,5 cm, výška: 52 cm, rámování: 60 x 68 cm

Konec dražby: 06.12.2021 21:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč