44. Zima
Autor: Viktor Rolín
(1887 Varšava - 1942 koncentrační tábor Mauthausen)
Signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 23 cm, výška: 18 cm, rámování: 27 x 30,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.07.2021 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč