156. Oranžový jeřáb - origami

Autor: Lenka Husáriková
(1975 Karlovy Vary)

Signováno a datováno na rubu plátna. Nerámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 2019
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm

Konec dražby: 08.08.2022 20:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 9 000 Kč