Rozkvetlý strom
Autor: Miloš Krátký
(1898 Prosenice, Přerov - ? ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 68 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 58 x 77
Stav: poškozeno
Konec dražby: 04.03.2024 22:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč