178. Podzim na Pelc - Tyrolce
Autor: Bohumil Marhoun
Zarámovaná olejomalba na plátně. Z rubové strany štítek se jménem malíře, názvem díla a datum výstavy na které byl obraz vystaven.
Technika: olej na plátně
Šířka: 54 cm, výška: 40 cm, rámování: 50 x 65 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 23.11.2021 20:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč