193. Zralé obilí
Autor: Josef Šlechta
(1925 Olomouc - 2018 Olomouc)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 30 cm, rámování: 32 x 52 cm
Konec dražby: 13.09.2021 21:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč