278. J. Daniel - Věž
signováno, datováno a číslováno dole tužkou 1/9
Technika: linoryt, datace: 1986
Šířka: 10 cm, výška: 20 cm, rámování: volný list24,5 x 15,5 cm
Konec dražby: 23.06.2022 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč