278. Kotrba Emil 1912 - 1983
volný grafický list, ex libris Ruda Klinkovský, signováno UD, datováno 1963
Konec dražby: 30.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 25 Kč