Zimní potok

Autor: V. Měchura
(? ?)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 76 x 65 cm

Konec dražby: 24.11.2021 19:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč