257. Váza s šeříky
Autor: Josef Jaroš
(1909 Česká Lípa - ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 63 cm, výška: 79,5 cm, rámování: 92,5 x 79
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.04.2023 22:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč