279. Kotrba Emil 1912 - 1983
volný grafický list, ex libris Evžen Chroust, signováno UD, datováno 1969
Konec dražby: 30.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 25 Kč