62. Pohled na Prahu
Autor: Jan Blaha
(1961 Brno)
signováno vpravo dole tužkou a v tisku, volný list
Technika: litografie
Šířka: 49,5 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 42 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2021 19:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 750 Kč