26. Rybičky

Autor: Alfred Dupuy

přisouzeno autorovi, rámováno v galerijním rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 41 cm, rámování: 60 x 52 cm

Konec dražby: 06.10.2021 20:14 SELČ

Zbývá: 9d 1h 38m 42s

Vyvolávací cena: 4 500 Kč