168. Ilustrace k večerníčku O Krakonošovi
Autor: Jiří Žižka
(1957 Praha - 2009 Praha)
signováno vpravo dole, volný list
Šířka: 27,5 cm, výška: 19 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.05.2022 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč